DELTA Plus SADA CAMELEON+lano 4m

Kód zboží: 12100EX030400
3 616,50 Kč s DPH
(2 988,84 Kč bez DPH)
Dostupnost si můžete ověřit telefonicky na +420 283 910 457.

EX030400
SADA 3 V 1: POSUVNÝ ZACHYCOVAČ PÁDU + BLOKANT NA LANĚ + NAPÍNACÍ MECHANISMUS SPOJOVACÍHO PROSTŘEDKU + 1 AM002 + 1 AM010 - 4 M
Napínač lana s pramenovým lanem a 1 karabinou AM010. Polohovací zařízení umožňuje nastavit vzdálenost mezi operátorem (s opaskem na udržení pracovní polohy) a konstrukcí. Lano: Pletené pramenové lano s ø 11mm s koncovými oky (viz. popis AN066).
Materiál: plast/ocel.
Lano: Polyamid.
Karabina: ocel.
Hák: ocel.
Směrová pojistka
Snadná instalace posuvného prvku při dodržení správné orientace
Možnost otvírání jednou rukou
Ergonomie a intuitivní používání produktu díky tomuto nastavení
Indikátor pádu
Snadná vizuální kontrola

Můžeme Vám pomoci?
Pokud máte jakékoli otázky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.
+420 283 910 460

DELTA Plus SADA CAMELEON+lano 4m - příbuzné produkty

Reklamní sdělení

Hledáte DELTA Plus SADA CAMELEON+lano 4m? E-shop flopp.cz nabízí DELTA Plus SADA CAMELEON+lano 4m a jiné kvalitní výrobky například pracovní obuv, oděvy a další zboží za nízké ceny. Vykonávejte svou práci jako opravdový profesionál. Nepodceňujte roli kvalitního pracovního vybavení. Kvalitní produkt DELTA Plus SADA CAMELEON+lano 4m vám dá jistotu že budete pracovat komfortně a dodá pocit kvalitně odvedené práce. Hledáte-li produkt DELTA Plus SADA CAMELEON+lano 4m, tak jste na správné adrese. DELTA Plus SADA CAMELEON+lano 4m a další jemnu podobní zboží můžete nalézt v kategorii Ochrana proti pádu. Nakupujte bezpečně, rychle, jednoduše a pohodlně z vašeho domova. Pracujte jako opravdový profesionál. Nepodceňujte roli kvalitního pracovního vybavení. Produkt DELTA Plus SADA CAMELEON+lano 4m vám dobře poslouží tak, že budete pracovat komfortně a s pocitem kvalitního zázemí. Nemáme rádi neprofesionální přístup k práci, kterému se určitě vyvarujete s našim výrobkem jako je DELTA Plus SADA CAMELEON+lano 4m.

Nakupujte u nás na e-shopu, kvalitní a cenově dostupné zboží - vykonávejte svou práci jako profesionál.

E-shop flopp.cz nabízí kvalitní a cenově dostupné zboží které vám ulehčí značnou část vaší práce. Věříme že si u nás vyberete a budete s naší kvalitou spokojeni. Oproti kamenným obchodům ne e-shop značně ve výhodě už jen proto že je dostupný non-stop a můžete si zboží vybírat jak dlouho chcete z pohodlí domova. Chtěli by jsme podporovat lidi, kteří se nebojí pracovat rukama a jsou si vědomi, jak moc je jejich práce důležitá. Pro tyto lidi přinášíme kvalitní vybavení pro práci jako je produkt DELTA Plus SADA CAMELEON+lano 4m. Nabízíme profesionální náčiní pro lidi, kteří se nebojí ruční práce a preferují kvalitně odvedenou práci. Dobré pomůcky = dobře odvedená práce. Kvalitní pomůcky pro vaši práci můžete najít na flopp.cz Hledáte DELTA Plus SADA CAMELEON+lano 4m? Flopp CZ nabízí DELTA Plus SADA CAMELEON+lano 4m za velice dobrou cenu, přesvědčte se u nás. Na našem webu nabízíme, pracovní oděvy, obuv a další zboží, vše za velice dobré ceny.

Neplaťte za kvalitu mnoho peněz! Navštivte náš e-shop flopp.cz a vyberte si z našeho sortimentu levnou kvalitu ! Jako například DELTA Plus SADA CAMELEON+lano 4m. Ulehčete si nákup tím, že nakupujete u nás v e-shopu. Je to daleko jednodušší než nákup v kamenném obchodě. Využijte to v našem e-shopu flopp.cz. Najdete u nás zboží DELTA Plus SADA CAMELEON+lano 4m, které můžete okamžitě objednat. Největší výhodou e-shopu je nízká cena. Podporujeme lidi, kteří jsou hrdí na to, že pracují rukama a jsou si vědomi, že je jejich práce důležitá. Pro tyto lidi přinášíme kvalitní vybavení pro práci na našem e-shopu jako například produkt DELTA Plus SADA CAMELEON+lano 4m. Máme rádi profesionální přístup k práci, který získáte pomocí našeho zboží, jako je například DELTA Plus SADA CAMELEON+lano 4m. Chceme podporovat lidi, kteří jsou hrdí na to, že pracují rukama a jsou si vědomi, že je jejich práce důležitá. Pro tyto lidi chceme přinášet kvalitní vybavení pro práci jako například produkt DELTA Plus SADA CAMELEON+lano 4m. Podporujeme lidi, kteří svou práci odvádějí na 100% a mají rádi kvalitu. Proto jim poskytujeme výrobky jako je například "DELTA Plus SADA CAMELEON+lano 4m", aby ještě zvýšili svou kvalitu práce.

Pro profesionálně odvedenou práci potřebujete profesionální pomůcky stejně jako je náš produkt DELTA Plus SADA CAMELEON+lano 4m. Člověk, který používá naše profesionální pomůcky má větší pravděpodobnost že má svou práci dobře provedenou a tím pádem na ni může být hrdý. S produktem DELTA Plus SADA CAMELEON+lano 4m, který najdete v kategorii Ochrana proti pádu se budete cítit v práci o mnoho lépe a lépe ji odvedete. Za kvalitu nemusíte utrácet tisíce, stačí si vybrat zboží z našeho e-shopu flopp.cz. Zaručujeme nízké ceny a kvalitní zboží.

E-shop flopp.cz nabízí kvalitní výrobky jako je produkt DELTA Plus SADA CAMELEON+lano 4m, lze ho najít i v kategorii Ochrana proti pádu. Můžete si ho objednat ihned na flopp.cz.

Nabízíme vybavení dobré kvality pro Vaši práci jako například "DELTA Plus SADA CAMELEON+lano 4m". Vaši práci neuděláme za vás, ale můžeme Vám zajistit, že se budete cítit v práci dobře.

Nákup v e-shopu je daleko jednodušší a příjemnější než nákup v běžném obchodě. Využijte i vy tuto možnost v e-shopu flopp.cz. Nabízíme Vám zboží DELTA Plus SADA CAMELEON+lano 4m, které si můžete objednat okamžitě. Častá výhoda e-shopu oproti klasickému obchdu je v lepší ceně.

Pokud sháníte DELTA Plus SADA CAMELEON+lano 4m, jste na správném místě. Ochrana proti pádu je kategorie ve které se nachází produkt DELTA Plus SADA CAMELEON+lano 4m. Na našem e-shopu si můžete zboží objednat rychle a bezpečně. Převážná většina produktů je skladem.